بازگشتبازگشت
لوگو سایت undefined
کاربرورود و عضویت
بانک پارسیان

دریافت شماره شبا بانک پارسیان

با تبدیل شماره کارت به شبا، شما به صورت رایگان شماره حساب خود را نیز دریافت می کنید

شماره شبا بانک پارسیان

شماره شبا مخفف عبارت شماره شبکه بانکی ایران است که طبق آن هر شماره حساب ایرانی، یک شماره اختصاصی بین‌المللی دارد. شماره شبا بانک پارسیان نیز همچون شماره شبا سایر بانک‌ها از ۲۴ عدد و دو حرف انگلیسی تشکیل شده است. دو حرف ابتدای شماره شبا نشان‌دهنده نام کشور دارنده حساب است که دو حرف IR در ابتدای شماره شبا مخفف نام ایران هستند.

اعداد موجود در شماره شبا با محاسبات خاصی بر اساس شماره شعبه، نام بانک و شماره حساب فرد به‌دست می‌آیند. اما محاسبه این عدد به صورت ذهنی و یا با استفاده از ماشین حساب میسر نمی‌شود‌. در واقع برای دریافت شماره شبا بانک پارسیان شیوه‌های متداولی چون تلفن گویا، ارتباط با بانک پارسیان و یا استفاده از وب‌سایت‌ها وجود دارند.

تبدیل شماره حساب بانک پارسیان به شماره شبا

با توجه به کاربرد گسترده شماره شبا بانک پارسیان، بسیاری از دارندگان حساب‌ بانک پارسیان در تکاپوی دریافت شماره شبا هستند. امکان تبدیل شماره حساب بانک پارسیان به شماره شبا پارسیان، نویدی مسرت‌بخش برای متقاضیان شماره شبا است. در واقع کاربران می‌توانند تنها با در دست داشتن شماره حساب بانک پارسیان از راه‌های مختلف شماره شبا پارسیان را دریافت کنند.

یکی از روش‌های دریافت شماره شبا از طریق شماره حساب، مراجعه به بانک و یا تماس با تلفن گویای بانک است. اما این روش زمان‌بر بوده و تلفن بانک نیز گاهی پاسخ مناسب را به کاربر ارائه نمی‌دهد. در چنین موقعیتی بهترین راهکار مراجعه به وب‌سایت‌های آنلاینی است که تنها با وارد کردن شماره حساب، شماره شبا را محاسبه می‌کنند.

دریافت شماره شبا با شماره کارت بانک پارسیان

شماره کارت به یکی از شماره‌های کاربردی سیستم بانکداری نوین بدل شده است اما داشتن آن برای انجام امور بانکی به تنهایی کافی نیست. در واقع گاهی اوقات کارت‌های بانک پارسیان از انتقال مبالغ بالا پشتیبانی نمی‌کنند. در چنین شرایطی بهترین کار اقدام از طریق شماره شبا بانک پارسیان است. تبدیل شماره کارت بانک پارسیان به شماره شبا بانک پارسیان از طریق تبدیل۲۴، در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

سایت undefined در واقع وب‌سایتی ۲۴ ساعته است که شماره شبا بانک پارسیان از طریق شماره کارت و شماره حساب را با دقت بالا محاسبه می‌کند. این وب سایت علاوه بر ارائه شماره شبا از طریق شماره کارت، شماره حساب را نیز به کاربران ارائه می‌دهد. از طریق این سایت هر ساعتی از شبانه ‌روز می‌توانید تنها با وارد کردن شماره کارت بانک پارسیان ، شماره شبا مربوطه را بیابید.

ضرورت استفاده از شماره شبا بانک پارسیان

همانطور که گفتیم شماره شبا یک شماره ۲۴ رقمی است که در مراودات بانکی و فعالیت در سامانه‌های الکترونیکی کاربرد گسترده دارد. به طور مثال حواله پول در سامانه‌های الکترونیکی پایا و ساتنا از طریق کد شبا صورت می‌گیرد. از سوی دیگر محدودیت کارت به کارت سبب استفاده گسترده از شماره شبا برای انتقال مبالغ دلخواه شده است.

بسیاری از شرکت‌ها و ادارات نیز هنگام عقد قرارداد یا استخدام نیرو، به‌جای شماره حساب یا شماره کارت از شماره‌ شبا استفاده می‌کنند. علت این امر منقضی شدن و یا تغییر شماره کارت است. در حالی‌که با گذر زمان تغییری در شماره شبا ایجاد نمی‌شود. علاوه بر این‌، امنیت و دقت انتقال وجه با شماره شبا از بروز هر اشتباهی پیشگیری می‌کند. با این اوصاف همین حالا جهت دریافت شماره شبا شخصی خود وارد سایت undefined شوید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

هزینه تبدیل شماره حساب پارسیان به شماره شبا

تبدیل شماره حساب پارسیان به شماره شبا از روش صحیح، در اسرع وقت و بدون نیاز به هزینه چندانی صورت می‌گیرد. سایت undefined در واقع تنها با دریافت کارمزد ۱۲۵۰ تومان، شماره شبا را با استفاده از شماره کارت و شماره حساب محاسبه می‌کند. این وب‌سایت تخصصی، علاوه بر تبدیل شماره حساب به شماره شبا، شماره شبا را به شماره حساب و شماره کارت نیز تبدیل می‌کند.

سوالات متداول:

  • آیا با داشتن شماره حساب شخصی دیگر، می‌توان شماره شبا وی را پیدا کرد؟ بله سایت undefined شماره حساب هر بانکی را به شماره شبا تغییر می‌دهد.
  • چگونه از شماره شبا، شماره حساب استخراج کنیم؟ محاسبه شماره حساب از روی شماره شبا امری دشوار است که سایت undefined آن را آسان کرده است.
  • سقف انتقال پول با شماره شبا چقدر است؟ در طول شبانه روز می‌توان ۲۰۰ میلیون تومان وجه انتقال داد.