بازگشتبازگشت
لوگو سایت undefined
کاربرورود و عضویت
بانک انصار

دریافت شماره شبا بانک انصار

با تبدیل شماره کارت به شبا، شما به صورت رایگان شماره حساب خود را نیز دریافت می کنید

تبدیل شماره حساب به شماره شبا بانک انصار

بانک انصار در ابتدا به عنوان یک شرکت خدماتی مالی به مشتریان خود خدمات ارائه می کرد. این بانک که در واقع به عنوان یک صندوق قرض الحسنه کار خود را آغاز کرده بود در سال ۸۷ به یک موسسه مالی و اعتباری ارتقا پیدا کرد و با حمایت بنیاد تعاون سپاه انقلاب اسلامی در سال ۱۳۸۹ تأسیس شد. بانک انصار در سال ۱۳۹۷ به موجب اطلاعیه صادر شده از طرف بانک مرکزی ایران در بانک سپه ادغام شد و در حال حاضر این بانک تنها با نام بانک سپه شناخته می شود.

بانک انصار دارای ۶۰۰ شعبه در سراسر کشور بوده که از سال ۸۷ فعالیت خود را آغاز کرده اند. در حال حاضر با توجه به اینکه تمام فعالیت های این بانک به همراه چند موسسه مالی اعتباری دیگر در بانک سپه ادغام شده‌اند، مشتریان بانک انصار می توانند با استفاده از شماره شبا نقل و انتقالات مالی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند و از مزایای این شناسه بانکی امن و سریع استفاده کنند.

شناسه شبا بانک انصار

شناسه شبا یا شماره شبا کدی ۲۶ رقمی است که برای هر شماره حساب در بانک های متفاوت به کار می رود. هر شماره حساب دارای شماره شبای منحصر به فرد و مخصوص به خودش است. با توجه به استاندارد بین المللی که برای یکسان سازی شماره حساب های بانکی در سال ۲۰۰۷ به کار گرفته شد شماره شبا برای هر شماره حساب بانکی تعریف و تبیین شده است.

شماره شبای هر بانک دارای نشان اختصاری آن کشور به همراه اعداد دیگری است که با استفاده از شماره حساب و ترکیب آن با کد شناسه بانک به وجود می آید. شماره شبا بانک انصار نیز به همین صورت محاسبه می‌شود و از طریق مراجعه به بخش خدمات الکترونیکی این بانک مشتریان می توانند شماره شبا حساب خود را استعلام بگیرند.

محاسبه شماره شبا بانک انصار

محاسبه شماره شبا بانک انصار به راحتی از طریق مراجعه به وبسایت undefined و عضویت در این وب سایت امکان‌پذیر است. البته روش های متعددی برای محاسبه شماره شبا وجود دارد که هر یک نیازمند فرمول پیچیده و خاصی هستند؛ بنابراین نمی توان گفت که به صورت دستی و از طریق دریافت شماره حساب می‌توان شماره شبا را محاسبه کرد. درصورتی‌که به شماره شبا بانک انصار خود نیاز دارید می توانید از روش های متعددی استفاده کنید که در ادامه به آن‌ها اشاره می کنیم.

نحوه دریافت شماره شبا از طریق شماره کارت

برای استعلام شماره شبا بانک انصار چند روش وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از شماره کارت است. با مراجعه به وبسایت undefined و عضویت در این وب سایت می توانید شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی خود را وارد کنید و در کمترین زمان ممکن شماره شبا را استعلام بگیرید. با تبدیل شماره کارت به شماره شبا می توانید به صورت رایگان شماره حساب خود را نیز دریافت نمایید.

تبدیل شماره حساب به شماره شبا

یکی دیگر از روش های دریافت شماره شبا، محاسبه از طریق شماره حساب است. افرادی که شماره حساب خود را داشته باشند به راحتی می توانند در وبسایت undefined، بخش حساب شبا را انتخاب کنند و پس از وارد کردن شماره حساب، شماره شبا را استعلام بگیرند. مدت زمان دریافت شماره شبا تنها چند ثانیه است و شما برای دریافت این شماره هزینه بسیار منصفانه ای را پرداخت می کنید. حتی بدون عضو شدن در وب سایت undefined نیز امکان استعلام شماره شبا وجود دارد.

روش های دریافت شماره شبا بانک انصار

بسیاری از کاربران برای استعلام شماره شبا به شعب بانک یا دستگاه‌های خودپرداز بانک انصار مراجعه می‌کنند و از این طریق شماره شبا را به دست می آورند اما لازم به ذکر است که رفت و آمد در شهرهای شلوغ ماندن در ترافیک و منتظر ماندن در صف های طولانی بانک جذابیت چندانی ندارد. چرا که روش‌های ساده‌تری هم برای استعلام شماره شبا به صورت اینترنتی و از طریق تلفن های همراه یا لب تاپ وجود دارد. از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

چه روش هایی برای استعلام شماره شبا وجود دارد؟

برای دریافت شماره شبا می توان از شماره کارت یا شماره حساب استفاده کرد و آن ها را به شبا تبدیل کرد.

هزینه استعلام شماره شبا در وبسایت undefined چقدر است؟

هزینه انجام هر تراکنش در این وب سایت 1250 تومان است.

مزایای استفاده از شماره شبا چیست؟

انتقال وجه سریع و امن، پرداخت کارمزد کمتر، انتقال وجه بیشتر از سقف کارت به کارت

شماره شبا چند رقمی است؟

شماره شبا 26 کاراکتر است و 24 رقم دارد.

  • استعلام شماره شبا از طریق پیامک
  • استعلام شماره اشتباه از طریق تلفن گویا
  • استعلام شماره شبا به صورت اینترنتی